Odpočívaj v pokoji.

Autor: Sabína Demovičová | 13.6.2011 o 22:57 | (upravené 16.6.2011 o 17:56) Karma článku: 2,68 | Prečítané:  569x

Je neskoro v noci a ja nedokážem spať, cítim iba úzkosť , smútok a krivdu v duši. Iste ste sa dočítali o tragedií , čo sa stala na tohtoročnom zahájení seneckého leta - utopenie mladíka z trnavy .

Futbalista so stálym úsmevom na peráchFutbalista so stálym úsmevom na perách

Bohužiaľ táto katastrofa postihla mladého Trnavčana , ktorého som poznala i ja - bol to výborný kamarát mojich známych, a verím , že perfektný človek s veľkým srdiečkom a chuťou sa baviť a žiť s úsmevom na tvári.

Dnes, deň po jeho smrti, si pripravili jeho spoluhráči Rozlúčku - "zapálenie sviečky pre šolka" , ako ho prezývali.

Na trávniku Lokotky sa stretlo mnoho ľudí so smútkom na tvári prišli povedať posledné zbohom tomuto chlapcovi , tejto nepochopiteľnej životnej nespravodlivosti.

Celý štadión svietil sviečkami a kahancami  , zem bola zmáčaná od slz jeho najbližších a rodiny. Zo sviečok vytvorili futbalisti jeho meno , ktoré tam svietilo do neskorej noci. Pri jeho fotke a drese  ležali biele ruže, neskôr sa spustili lampióny šťastia .

Táto rozlúčka bola naozaj nádherná , iste by so mnou súhlasil každí zúčastnení ,-zanechala nám v srdci veľký smútok a žiaľ.

3ms-W480.jpg

 

Musím sa i vyjadriť k článku Adama Zavrela , redaktora TV JOJ, ktorý bezočivo napísal na internet, že je zaujímavé a poburujúce, že pár dní nikomu mladý muž nechýbal. Ihneď sa reagovalo mnohými negatívnymi ohlasmi , preto bol článok zrušený. Zavrel odpísal na email a ospravedlnil no aj tak nechápem  ako môže človek so srdcom napísať niečo také keď je táto tragédia čerstvá a všetci trpia ? Celý facebook je zamorený smútkom, čiernymi fotkami, a spomienkami.

Ale tak je všeobecne známe, že média sú iba veľká fraška, ktorá chce zo všetkého vyťažiť finančné odmeny, čo je smutné, no pravdivé.

Mám zmiešané pocity smútku a ešte väčšieho smútku, stále rozmýšľam, že smrť nás čaká na každom krôčiku. Tragédia na nás striehne všade, preto si musíme dávať pozor nie len na seba, ale hlavne na svojich priateľov. Využiť každú hodinu života ako by mala byť posledná, smiať sa z plných pľúc,  rozdávať úsmev a pomáhať všetkým v našom okolí. Toto je naša životná úloha, ktorú Martin Šoltéz splnil na 1. :(

Odpočívaj v pokoji !!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Trumpizmus. Politický smer, ktorým sa neriadi ani Donald Trump

Medzi republikánmi po týchto voľbách už neplatí konsenzus z Reaganovej éry, že strana by mala byť konzervatívna.

KOMENTÁRE

Štartuje nová éra Ameriky, Trump sa stáva prezidentom

Časť sveta sa bude s obavami prizerať, ako napĺňa volebný slogan.


Už ste čítali?